1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7:00, 10:30. Na sumie w obecności ks. Prałata Dziekana nastąpi liturgiczna zmiana na stanowisku Proboszcza naszej Parafii
  2. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 rano, we środę o godz. 18:00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30
  4. W tym tygodniu przeżywać będziemy: W poniedziałek o godz. 8.00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego mszą św. w kościele, w piątek Uroczystość Narodzenia NMP – Głównej Patronki naszej diecezji. Msza św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 18.00.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedzielę proszę dalsze rodziny z Gór.
  6. W środę o godz. 18.45 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  7. W tym tygodniu przypada drugi odpust w Okulicach – Uroczystości będą odbywać się 8 i 10 września.
  8. Pan Sołtys zawiadamia , że dzisiaj o godz. 13.30 odbędzie się  w domu ludowym zebranie wiejskie na temat wodociągowania.
  9. W przyszłą niedziele o godz. 8.00 odbędzie się liturgiczne przejęcie parafii św. Katarzyny w Grybowie przez ks. Ryszarda Sorotę. Na tę uroczystość jest organizowany wyjazd autokarowy.