1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7:00 i 10:30. O godz. 10:15 wypominki roczne.
  2. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 rano, w środę o godz. 18:00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30 oraz o godz. 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. Do puszek będzie zbiórka na KUL i PAT. Będzie to Niedziela Środków Społecznego Przekazu.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Jana Chryzostoma bpa i doktora Kościoła, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża
    W piątek Matki Bożej Bolesnej, w sobotę św. męczenników Korneliusza i Cypriana
  5. We wtorek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  6. W środę na  godz. 18.45 zapraszam na spotkanie Panie z Caritasu.
  7. Można jeszcze nabyć w zakrystii książeczki o naszej parafii oraz obrazki i widokówki naszego Kościoła.
  8. Dziś odpust w Okulicach. Suma odpustowa o godz. 11.00
  9. Składam podziękowanie młodzieży oraz lektorom za pomoc przy moim rozpakowywaniu się i urządzaniu na plebanii.
  10. Zmiana tajemnic różańca św. będzie dopiero 1 X.
  11. Dziś o godz. 8.00 odbędzie się liturgiczne przejęcie parafii św. Katarzyny w Grybowie przez ks. Ryszarda Sorotę. Polecajmy Bogu jego osobę w naszych modlitwach oraz naszych parafian którzy udali się na te uroczystość. Polecajmy również Bogu papieża Benedykta XVI, który wczoraj rozpoczął pielgrzymkę do Niemiec.