1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7:00 i 10:30, o godz. 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. O godz. 10:15 wypominki roczne. Dziś część składki przeznaczona jest na KUL i PAT. Dzisiejsza niedziela jest dniem środków społecznego przekazu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 rano, w środę o godz. 18:00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    W poniedziałek św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży
    W czwartek św. Mateusza apostoła i Ewangelisty
    W sobotę św. Ojca Pio z Pietrelciny, kapłana
    W środę o godz. 18.45 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  5. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników w cenie 15 zł.
  6. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(III klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo. Po Mszy św. będzie spotkanie wszystkich lektorów, lektorek i kantorów z naszej parafii. Zapraszam również wszystkich kandydatów na lektorów, zwłaszcza z Gimnazjum, aby nie brakowało tych którzy czytają Słowo Boże w naszej świątyni
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z Gór, które zakupiły kwiaty do kościoła przez ostatnie 2 niedziele. Na następne dwie niedziele proszę Wygodę.
  8. W środę odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Z ważniejszych ustaleń - chcemy w tym tygodniu rozpocząć prace przy zadaszeniu nad wejściem do Kościoła i do zakrystii. Od najbliższej niedzieli rozpoczniemy wpłaty na ogrzewanie Kościoła i pensje dla P. Kościelnego. Ustalono kwotę 80 zł, po dwie raty po 40 zł – druga rata będzie po nowym roku. Listy do odebrania będą w zakrystii. Gdyby na którymś odcinku znalazły się osoby chętne do zebrania wpłat, bardzo proszę, chodzi bowiem również o zabezpieczenie zebranych pieniędzy.
  9. Ks. Ryszard Sorota wystosował podziękowanie dla naszych parafian, które teraz odczytam. Jest ono również wywieszone w gablocie ogłoszeń.