1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, 11.00 i 15.30. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00.
  2. Jutro o godz. 14.00 pogrzeb św. Anny Kopernej.
  3. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej  Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy.
  4. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W Dzień Zaduszny każdy kapłan odprawia 3 Msze św.:
    - w dowolnej intencji,
    - za wszystkich wiernych zmarłych,
    - w intencjach Ojca św.
    Msze św. w dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00. Składka będzie przeznaczona na potrzeby związane z funkcjonowaniem naszego cmentarza parafialnego. O 16.30 różaniec z wypominkami listopadowymi. Niech nasze zamyślenie o śmierci, przemijaniu i wieczności będzie okazją do odnowienia wiary w życie wieczne, w sąd Boży, w odpowiedzialność każdego z nas przed Bogiem za swoje życie.
  5. Od 1 do 8 listopada można zyskiwać pod pewnymi warunkami o których powiem we Wszystkich Świętych odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych, dlatego zachęcam do skorzystanie ze spowiedzi świętej jutro i we wtorek przed różańcem
  6. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00, 11.00 i 15.30. O godz. 10.45 wypominki roczne a o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi. Po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańca św.
  7. Nabożeństwo różańcowe jutro i we wtorek o 16.30. We wtorek na zakończenie nabożeństw różańcowych dzieci otrzymają okolicznościowe nagrody.
  8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca XI. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 16.30. Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje.
  9. W I sobotę miesiąca Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.
  10. Serdeczne podziękowanie składam jeszcze raz rodzinom z Wisowatek, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Bóg zapłać również za złożone ofiary, które będą również przeznaczone na kwiaty na miesiąc XI.