1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, 11.00. O 13.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. Przyszła niedziela będzie obchodzona w naszej diecezji jako Niedziela Biblijna pod hasłem ”Błogosławieni ubodzy”.
  3. W przyszłą niedzielę odbędzie się tradycyjne badanie niedzielnych praktyk wiernych, a więc liczba osób przystępujących do komunii św. i ilość osób obecnych na niedzielnej Mszy św.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: rano o godz. 7.00. W środę o godz. 16.30 z Nowenną do MBNP, w piątek o 16.30 z Koronką do Miłosierdzia Bożego. W piątek o 16.00 różaniec z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    Jutro wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. W piątek św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w sobotę Błogosławionej Karoliny Kózka, dziewicy i męczennicy.
  6. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów.
  7. W czwartek zapraszam na spotkanie na godz. 18.00 Radę Parafialną.
  8. Kieruję również serdeczną prośbę o robienie porządków na grobach, póki pogoda sprzyja. Szkło do kontenera, doniczki można składać obok kontenera a chryzantemy z ziemią wyrzucać na nie zasypany teren. Chodzi, o to by nie zapychać kontenera niekoniecznymi odpadkami.
  9. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/ Rafał Przydatek, s. Władysława i Marii Koczwara, zam. Łęki, parafia Szczepanów i Mariola Wróbel c. Władysława i Krystyny Płonka zam. Niedzielska 143