1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, 11.00.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 13.30 Msza św. na Wisowatkach.
  3. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego  Sakramentu i Litania do NSPJ.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: Jutro i w sobotę rano o godz. 7.00. We wtorek rano o godz. 7.35. W środę o godz. 17.00 z Nowenną do MBNP, w czwartek i piątek o 16.30. W piątek o 16.00 różaniec z wypominkami listopadowymi za zmarłych. W tym tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie, dlatego we wtorek i środę Mszę św. będzie odprawiał ks. proboszcz z parafii Rudy-Rysie.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    Jutro wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, w piątek świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy, w sobotę św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  6. Prawie w całości zakończyliśmy prace przy zadaszeniach. W ubiegły czwartek podczas spotkania z Radą Parafialną dokonaliśmy podsumowania tej inwestycji. Składam podziękowanie wszystkim firmom i indywidualnym wykonawcom, którzy pracowali przy tej inwestycji. Koszt tej inwestycji to około 51 000 zł. Na to składa się min: blacha miedziana – 20 000 zł, pozostałe materiały(min. deski, płyty, rynny, zaprawa, oświetlenie, kamień) 18 000 zł, robocizna 13 000 zł. Kwota jaka dysponowaliśmy rozpoczynając te inwestycje to 34 000 zł z zamiany 11 120 $ USA, które zostały przekazane przez ks. Ryszarda Sorotę przy przekazaniu parafii. Za te ofiary wystosowałem specjalne podziękowanie do Klubu Niedzielska, na ręce pani Prezes. Pozostałą kwotę – 17 000 zł musimy niestety pokryć sami, tym bardziej, że nie wpłynęły na ten cel żadne inne ofiary, oprócz 400 zł od pewnej osoby o czym wspominałem w październiku. Uchwałą Rady Parafialnej dzisiaj są do odebrania listy wpłat na ten cel w kwocie 50 zł od rodziny. Zwracam się gorąco do wszystkich rodzin naszej parafii abyśmy tę sprawę potraktowali bardzo poważnie. Niech to będzie troska wszystkich nas abyśmy jako parafia nie wchodzili w nowy rok z długiem. Myślę że te zadaszenia upiększyły naszą świątynie i spełniają również praktyczne funkcje. Osobiście liczę również na dodatkowe ofiary na ten cel, zwłaszcza od tych którzy mogą dać więcej i nie uszczupli to budżetu rodzinnego. Każda ofiara indywidualna będzie również mile widziana czy to z parafii czy z zagranicy. Za każdą ofiarę już dziś składam serdeczne Bóg zapłać. Listy są do odebrania po Mszy św. w zakrystii.