Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne. O 13.30 Msza św. na Wisowatkach Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do NSPJ.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. Zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o 8.00. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego.
  3. W minioną niedzielę miało miejsce doroczne liczenie wiernych uczestniczących we mszy św. i przystępujących do komunii. Uczestniczyło we mszach św. 506 osób,. 208 osób przystąpiło do Komunii Św.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 7.00 rano, w środę, piątek i w sobotę również o godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed mszą św. W I piątek msza NSPJ o 7.00 rano i o godz. 17.00. Przed Mszą  wieczorną od 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i prywatna adoracja. Na obydwu mszach składka na misje. Chorych odwiedzę przed świętami.
  6. Od najbliższej niedzieli będziemy rozprowadzać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii. Niewielki dochód z tej sprzedaży przeznaczony będzie dla naszych dzieci, choćby na nagrody za uczestnictwo w roratach.  Na ten piękny cel można oczywiście składać większe datki.
  7. W zakrystii rozpoczniemy także rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 20 PLN od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa.
  8. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek święto św. Andrzeja apostoła.