1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne. O 13.00 Msza św. na Wisowatkach. Po Mszy św. o godz. 8.00 nowenna do Dzieciątka Jezus.
  2. Dziś wigilia Świat Bożego Narodzenia. Zachowajmy tradycyjne wigilijne zwyczaje i obrzędy religijne. O północy pasterka. Przed Pasterką o 23.30 dzieci z klasy szóstej wraz ze scholą parafialną przedstawią program wigilijno - bożonarodzeniowy. Serdecznie zapraszamy. Ofiary złożone na tacę podczas Pasterki, podobnie jak w ubiegłym roku, będą przeznaczone na specjalny Diecezjalny Fundusz Obrony Życia, który będzie wykorzystany na utrzymanie Domów Samotnej Matki, na pomoc dla dzieci pozbawionych rodzinnego ciepła, oraz na wsparcie dla tych rodzin, które znalazły się w skrajnie trudnych warunkach życiowych.
  3. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 11.00. O godz. 13.00 Msza św. w na Wisowatkach.
    W czasie „Wyznania Wiary” przyklękamy na słowa: „ ...i za sprawą Ducha św. przyjął Ciało z Maryi Dziewicy...”
  4. Dziękuję wszystkim którzy złożyli do kosza św. Antoniego swoje dary, lub złożyli ofiary do skarbonki św. Antoniego. Dzięki temu Caritas Parafialna przygotowała 11 paczek świątecznych dla potrzebujących pomocy.
  5. Dzisiaj można jeszcze nabywać w zakrystii opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty. Jeszcze nie wszystkie rodziny to uczyniły dlatego tym bardziej apeluje aby to dzisiaj uczynić.
  6. Składam podziękowanie pewnej rodzinie za dar 100 E, które przeznaczę na dalsze sfinansowanie wydatków związanych z zadaszeniami. Bóg zapłać.
  7. W najbliższą niedzielę Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień obecnego, 2006 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Nabożeństwo dziękczynne z kazaniem o godz. 15.00  a po nim Msza św.
  8. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 31 XII chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Jest to kwota około 1200 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  9. Ogłoszenie policji