1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne.          Dziś ostatni dzień obecnego, 2006 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Uroczyste nieszpory z kazaniem o godz. 15.00 a po nim Msza św. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.
  2. Ofiara na tacę z dzisiejszej niedzieli chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Jutro uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. o  8.00 i 11.00. O 13.00 Msza św. na Wisowatkach. Składka z tego dnia jest darem całej diecezji na różne dzieła które wspiera Biskup Ordynariusz. Dzień 1 stycznia jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój.
  4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i czwartek rano o godz. 7.00. W środę o godz. 16.30 z Nowenną do MBNP.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza  św. o  NSPJ o 7.00 rano i o godz. 16.30. Przed Mszą wieczorną od 15.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Na obydwu mszach składka na misje.
  7. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, w którym modlimy się za pracujących na misjach z naszej diecezji. Jest to święto obowiązkowe dla nas katolików. Msze św. o 8.00, 10.00 i 16.00.  Po każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i złota. Składka na Papieskie Dzieła Misyjne.
  8. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/
    Mariusz Sobol, s. Edwarda i Anny Kurtyka, zam. Rudy Rysie i Urszula Łucarz c. Józefa i Marii Pawlik, zam. Niedzielska 134.
  9. Kolęda w tym tygodniu:
    Wtorek od godz. 14.00 – Podszumin
    Czwartek od godz. 13.00 – Wygoda
    Niedziela 7 I od godz. 13.00 – Niedzieliska wieś po prawej stronie od P. Pawlik-Kaczmarczyk do państwa Klich.