1. Dziś drugi dzień Świąt - Święto Św. Szczepana, męczennika. Msze św. o godz. 8.00, 11.00. Składka na KUL i PAT. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 11.00.
 2. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej.
 3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę o godz. 16.30 z nowenną do MBNP. W pozostałe dni o 7.00 rano.
  W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Jana Apostoła i Ewangelisty - po Mszy św. będzie poświęcenie wina, w czwartek święto św. młodzianków męczenników.
  Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy jak co roku temu pójdą do naszych domów z kolędą i będą również zbierać ofiary dla dzieci z Republiki Konga, Kamerunu, Brazylii, Peru i Białorusi. Tę misyjną kolędę, o czym informuje plakat w gablocie, przeprowadzą dzieci z naszej grupy misyjnej, dołączając do ponad 300 parafii w naszej diecezji, gdzie ta kolęda odbywa się już od lat. Serdecznie proszę o życzliwe przyjęcie tych małych apostołów, również zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa obok swoich domostw.
 4. Od czwartku 28 grudnia rozpocznę w naszej parafii duszpasterskie odwiedziny rodzin zwane też kolędą. Chcę odwiedzać Wasze rodziny, aby wspólnie z Wami się modlić i błogosławić Waszym rodzinom. Chciejmy na czas odwiedzin kapłana w miarę możliwości zgromadzić się całą rodziną, przygotować krzyż, świece, wodę święconą.
 5. Porządek kolędy:
  Czwartek – Wisowatki
  Piątek – Błonie od pani Gałek
  Sobota – Góry
  Rozpoczęcie kolędy o godz. 9.00.