1. Dziś obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, kiedy to przypada święto Ofiarowania Pańskiego, pozostające w bezpośredniej łączności z wydarzeniem Bożego Narodzenia. Niech niedziela Chrztu Pańskiego będzie dla nas okazją do przypomnienia sobie prawd związanych z Sakramentem Chrztu świętego, oraz uświadomienia sobie, że i my zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła świętego i od tej pory jesteśmy odpowiedzialni za Kościół. Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego.

2.Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00,11.00 i 15.00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.

3. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne.

4. Parafialny Oddział Caritas i Rada Parafialna organizuje dziś spotkanie opłatkowe dla osób starszych i samotnych. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00. Potem spotkanie w Sali duszpasterskiej.

5. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie rano o godz. 7.00. W środę z Nowenną do MBNP. W piątek o godz. 17.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia.

6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek św. Antoniego opata, w piątek rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność Chrześcijan, w sobotę św. Józefa Pelczara, bpa.

7. W najbliższą sobotę Świetlica i Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach zapraszają na okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, które rozpocznie się Mszą o św. o godz. 14.00 w naszym kościele, a potem dalszy ciąg spotkania w Domu Ludowym. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie babcie i dziadków z naszej parafii do wzięcia udziału w tej uroczystości.

8. Kolęda w tym tygodniu od 14.00:

Poniedziałek - Podszumin

Wtorek - Niedzieliska wieś po lewej stronie od państwa Wróbel do końca.

Środa - Niedzieliska wieś po prawej stronie od państwa Czachor do końca.