1.Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00i 11.00.

2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00, 11.00 i o godz. 15.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 17.00. W środę z Nowenną do MBNP. W piątek z koronką do Bożego Miłosierdzia.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Agnieszki, w czwartek św. Franciszka Salezego, w piątek święto nawrócenia św. Pawła, w sobotę św. bpów Tymoteusza i Tytusa.

5. Składam serdeczne podziękowanie paniom z parafialnego oddziału Caritas za zorganizowanie i przygotowanie w ubiegłą niedzielę spotkania opłatkowego dla osób starszych. Dziękuje również młodzieży która włączyła się w to przygotowanie. Dziękuję wszystkim osobom starszym które wzięły udział w tym opłatku i członkom Rady Parafialnej.

6. W tym tygodniu zakończyłem w parafii wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie, gościnność, za klimat wspólnej modlitwy, dzielenie się zatroskaniem o różne sprawy parafii i rodzin oraz za złożone ofiary, których znaczna część przeznaczona jest na cele wyznaczone przez Ks. Biskupa, min. na Seminarium Duchowne, Caritas i dla Księży emerytów. W imieniu obdarowanych dziękuję także za ofiary złożone dla Pana Kościelnego, ministrantów i Lektorów.

7. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

8. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00 będzie spotkanie opłatkowe dla róż różańcowych św. Faustyny, św. Magdaleny i św. Teresy.

9. W kaplicy miłosierdzia można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych”. Dowolna ofiara min. 2 zł. Jest jeden egzemplarz wolny, również „Gościa niedzielnego” w cenie 3 zł.