1.Msze św. dniu dzisiejszym o 8.00, 11.00 i 15.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie opłatkowe dla róż różańcowych św. Faustyny, św. Magdaleny i św. Teresy.

2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00(zmiana tajemnic różańca św.), 11.00 i o godz. 16.00.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro o godz. 7.00 rano, we wtorek o godz. 7.00 rano i o 17.00, w środę i czwartek godz.. 17.00. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosko.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca lutego. Msze św. wotywne o NSPJ o godz. 7.00 i 17.00. Przed Mszą wieczorną od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka na misje. Spowiedź codziennie przed każda Mszą św.

5. W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic o 7.00 rano, o godz. 17.00 i o 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. Proszę  o przyniesienie Gromnic. W zakrystii jest do kupienia kilka gromnic w cenie 6 zł. Składka w tym dniu na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji zwłaszcza Klarysek w Starym Sączu i Karmelitanek w Tarnowie.

6. Przyszła niedziela jest ostatnią przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. W związku z tym w naszej parafii odprawimy tradycyjne nabożeństwo 40 - godzinne. Po każdej Mszy św. wspólna modlitwa przed Chrystusem Eucharystycznym a ponadto; od 11.30 - Podszumin, Wygoda, Wisowatki, od 12.30 - Błonie i Góry, od 13.30 - wieś strona lewa od Szczurowej, od 14.30 - wieś strona prawa od Szczurowej, o 15.30 odprawimy uroczyste nieszpory Eucharystyczne z kazaniem a po nich Msza św. o godz. 16.00. Serdecznie zachęcam do licznego udziału w tym wynagradzającym nabożeństwie a róże różańcowe proszę aby poprowadziły adoracje.   Zbiórka ministrantów jutro o godz. 9.00.

7. W kaplicy miłosierdzia można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych”. Dowolna ofiara min. 2 zł. Jest jeden egzemplarz wolny, również „Gościa niedzielnego” w cenie 3 zł.

8. W czwartek od godz. 10.00 do 17.00 w Domu Ludowym odbędzie się kiermasz odzieży i obuwia.

9. Organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej – w poniedziałek dnia 11 II, z okazji Światowego Dnia Chorego. Obchodom diecezjalnym tego dnia o godz. 16.30 będzie przewodniczył ks. Bp Wiktor Skworc. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Cena 6 zł.

8. Dziś po Mszy św. bardzo proszę zabrać listy wpłat na ogrzewanie Kościoła i pensje dla P. Kościelnego. Jest to druga rata. Listy do odebrania w zakrystii.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Stefania Fasula z Wygody. Jej dusze oraz zmarłych w katastrofie lotniczej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...