1. Dziś msze św. o 8.00,11.00 i 16.00. Składka dzisiejsza w całej diecezji jest przeznaczona na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie. Po Mszy św. do puszek można złożyć ofiarę na Ogólnopolski Fundusz Misyjny, wspierający pracę polskich misjonarzy. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 15.00. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.

3. W przyszłą niedzielę msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00 oraz o godz. 9.30 w kaplicy na Wisowatkach.

4. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 17.00, w sobotę o godz. 7.00. W piątek przypada święto katedry św. Piotra Apostoła. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej

5. Rozpoczynamy dzisiaj rozprowadzanie wielkanocnych baranków w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas oraz Paschalików wielkanocnych, są to świece na stół wielkanocny. Cena 5 zł, z tego 1/4 pozostaje do dyspozycji Caritas parafialnej. Świece i baranki są do nabycia u ministrantów i w zakrystii.

6. Parafialne rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii za dwa tygodnie w dniach 2-5 III. Będzie je głosił ks. Eugeniusz Mrożek z Nowego Sącza. Już dziś polecam te rekolekcje waszej modlitwie, aby wszyscy z naszej parafii mogli skorzystać z tych świętych dni i mogli otworzyć się na działanie łaski Bożej.