1. Dziś Msze św. o 8.00,11.00 i 16.00. o godz. 9.30 w kaplicy na Wisowatkach.

2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, którą poprowadzą dzieci z Grupy Misyjnej. Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 15.00. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.

3. W przyszłą niedzielę msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00 oraz o godz. 9.30 w kaplicy na Wisowatkach.

4. Msze św. w ciągu tygodnia: W poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz.7.00 rano. W środę i piątek o godz. 17.00

5. U ministrantów i w zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki wielkanocne, czyli świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

6. W przyszłą niedzielę 2 III rozpoczynamy Parafialne rekolekcje wielkopostne Będzie je głosił ks. mgr Eugeniusz Mrożek, obecnie pracujący w Nowym Sączy w parafii św. Małgorzaty. Przed południem Msze św. o godz. 8.00 i 11.00 oraz o 9.30 w kaplicy na Wisowatkach z kazaniem ogólnym. Po południu o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza św. z nauką stanową dla młodzieży z całej parafii. Proszę aby młodzież gimnazjalna, szkół średnich oraz pracująca przyszła właśnie na tę Mszę św. Szczegółowy program rekolekcji jest wywieszony w gablotach ogłoszeń. Już dziś można się z nim zapoznać. Polecam te rekolekcje waszej modlitwie, aby wszyscy z naszej parafii mogli skorzystać z tych świętych dni i mogli otworzyć się na działanie łaski Bożej.

7. Dzisiaj są do odebrania w zakrystii, tak jak w ubiegłym roku listy na ofiary na kwiaty i urządzenie Bożego Grobu i Ciemnicy. Na tej liście umieściłem również dodatkową rubrykę na pracę przy witrażach, które chcemy uzupełnić w tym roku. Te prace już zostały rozpoczęte, ile będzie to kosztować okaże się w późniejszym terminie. Prosiłbym na ten cel ofiarę od każdej rodziny w kwocie 20 zł. Za te ofiary już dziś składam Bóg zapłać, jak również za złożone ofiary – II rata - na listy na ogrzewanie i dla pana kościelnego.