1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00 i o 11:00 uroczysta suma wielkanocna. O godz. 9.30 Msza św. na Wisowatkach.

2. Jutro drugi dzień Świąt wielkanocnych. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Składka z tego dnia tradycyjnie przeznaczona jest na KUL i PAT. Bóg zapłać za ofiary składane przy krzyżu które są przeznaczone na utrzymanie zabytków w Ziemi świętej.

3. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy uświetnili Liturgię Wielkiego Tygodnia:

- dziękuję za ofiary na wykonanie Grobu i Ciemnicy, na kwiaty do Grobu Pańskiego, ciemnicy i na ołtarz, rodzicom i młodzieży, lektorom i pewnym osobom za pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego i ciemnicy, za sprzątanie kościoła i obejścia wokół Kościoła.

- Służbie Ołtarza za przygotowanie liturgii – ministrantom, lektorom, kantorom, dziewczętom ze scholi, panu organiście i panu kościelnemu

- dziękuję strażakom z OSP Niedzielska za trzymanie warty przy Grobie Pańskim i udział w procesji, dziękuję dziewczętom które niosły feretrony, młodzieży która prowadziła adorację w Wielki Piątek.

Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i wszystkim gościom składam z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia – niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza was i wasze rodziny pokojem, radością i miłością. Niech jak najhojniej obdarzy was owocami swojego Zmartwychwstania. Szczęść Boże.