1. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego - patronalne Święto Caritas. Przed kościołem Panie z naszego Parafialnego Caritas po Mszach św. zbierają do puszek ofiary na prowadzoną przez Caritas działalność. Bóg zapłać za dary serca dla biednych i ofiary do skarbonki św. Antoniego. Dziś odpust w dekanacie w parafii Cerekiew.

2. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00(zmiana tajemnic różańca) i 11.00. Msze św. w ciągu tygodnia: W środę, piątek i sobotę o godz. 18.00 w pozostałe dni o godzinie 7.00.

3. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 III. W środę przypada 3 rocznica śmierci Jana Pawła II. O rychłą beatyfikację i kanonizację sługi Bożego Jana Pawła II będziemy modlić się w środę na Mszy św. i nowennie.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca kwietnia. W piątek Msze św. o 7.00 i 18.00. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka jak co miesiąc na misje.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej prosiłbym kilku mężczyzn i młodzież z klasy III Gimnazjum do zdemontowania Grobu Pańskiego i Ciemnicy.

6. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci, które należą do Grupy Misyjnej. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IV. Dowolna ofiara min. 2 zł. W zakrystii można również nabyć czasopisma misyjne. Gość niedzielny na dzisiejszą niedzielę z płytą CD jest w cenie 4 zł. Od kwietnia Gość niedzielny będzie już co tydzień po 4 zł.

8. Bóg zapłać panu Adamowi Sroce z Wisowatek za odnowienie bezinteresowne 8 lichtarzy z naszego kościoła, które służą min. na ołtarze na Boże Ciało, 4 z nich są aktualnie umieszczone w Grobie Pańskim.

9. 7 kwietnia w parafii Okulice młodzież z III klasy Gimnazjum z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Młodzież zapraszam na spotkanie na Mszę św. o godz. 18.00 w piątek.

10. Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach zaprasza mieszkańców jutro na godz. 9.00 na imprezę - Powitanie Bociana. Szczegóły na afiszach.

11. Bóg zapłać za ofiary złożone na listy na renowacje witraży w naszym kościele. Złożono sumę 3450 zł. Koszt prac które już zostały zaczęte to 3000 zł. Wczoraj zostały zabrane do renowacji witraże z chóru. O dalszych pracach i kosztach będę informował na bieżąco.