1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na KUL i PAT. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. Msze św. w ciągu tygodnia: We wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.00.

3. Najbliższa Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – patronalne Święto Caritas. Przed kościołem Panie z naszego Parafialnego Caritas będą zbierać do puszek ofiary na prowadzoną przez Caritas działalność. Bóg zapłać za ofiary do skarbonki św. Antoniego.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców.

5. Gość niedzielny na najbliższą niedzielę z płytą CD będzie w cenie 4 zł. Od kwietnia Gość niedzielny będzie już co tydzień po 4 zł. Gdyby ktoś z prenumerujących nie chciał brać Gościa niedzielnego proszę to w tym tygodniu zgłosić. Mogą również zapisać się nowe osoby.

6. Bóg zapłać państwu Barbarze i Januszowi Rabiega za ofiarę 100 zł na potrzeby kaplicy w Wisowatkach.

7. Odeszła do wieczności pochodząca z naszej parafii – z Wygody śp. Stanisława Sajdok, pogrzeb będzie prawdopodobnie w środę. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…