1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca) i o 11.00. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

2. Msze św. w ciągu tygodnia: W poniedziałek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.

3. Jutro 7 kwietnia w parafii Okulice młodzież z III klasy Gimnazjum z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 15.00, którego udzieli Bp Wiesław Lechowicz.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.

5. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci, które należą do Grupy Misyjnej.

6. Jak słyszeliśmy w komunikacie ks. biskupa trwają starania o przywrócenie święta Trzech Króli jako dnia wolnego. Swoje poparcie dla tej inicjatywy można będzie złożyć na specjalnych listach, z tymi listami będą chodzić przedstawiciele rady parafialnej oraz młodzież. Każdy będzie mógł się wpisać, podając PESEL oraz składając osobisty podpis. Listy są do odebrania w zakrystii.

7. Najbliższa niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do życia zakonnego i kapłańskiego. Składka przeznaczona na WSD w Tarnowie.

8. Sołtys naszej wsi zawiadamia mieszkańców wsi Niedzieliska, że będą wykonywane badania geologiczne w dniach od 7 IV do 30 VI 2008 r. Za powstałe szkody będą wypłacane odszkodowania. Badania wykonywać będzie Geofizyka Toruń.

9. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/

Krzysztof KUCZEK, s. Jana i Zofii Fasula, ur. 4 X 1981 r., zam. Borzęcin 216 oraz Małgorzata GAŁEK, c. Eugeniusza i Grażyny Kaczmarek, ur. 7 IX 1985 r., zam. Wisowatki 795.

Paweł MAREK, s. Tomasza i Bożeny Marek, ur. 3 II 1982 r., zam. Wola Przemykowska 228 oraz Barbara DZIĄĆKO, c. Edwarda i Zofii Dzień, ur. 4 XII 1983 r., zam. Niedzieliska 17.