1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Prośmy Chrystusa Zmartwychwstałego o dobre i liczne powołania do służby Bożej w Kościele, także o powołania z naszej parafii. Pamiętajmy o tej intencji w ciągu całego tygodnia. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary które są przeznaczone na WSD w Tarnowie. Dziś również obchodzimy Światowy Dzień Ofiar Katynia.

2. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00 i 11.00

3. Msze św. w ciągu tygodnia: W poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 7.00, w środę i piątek o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę Msza św. o godz. 6.30, pół godziny wcześniej ponieważ wyjeżdżamy z dziećmi z Grupy Misyjnej z wycieczką do Starego Sącza oraz Krynicy.

4.  Składam podziękowanie za podpisy za poparciem projektu ustawy o przywróceniu Święta Trzech Króli jako dnia wolnego. Kto jeszcze chciałby złożyć swój podpis można to uczynić w zakrystii. Potrzebny jest dowód osobisty.

5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc V. Dowolna ofiara min. 2 zł.

6. Komendant Straży Pożarnej w Tarnowie przestrzega przed wiosennym wypalaniem traw przypominając, że stanowi ono zagrożenie dla środowiska, a także mienia i życia ludzkiego.

7. Wczoraj zostały przywiezione po renowacji dwa witraże. Dziękuje panu Januszowi Rudnikowi za pomalowanie i przygotowanie okien przed założeniem tych witraży. Dziękuje również za pomoc i prace panu kościelnemu. Chcemy założyć jeszcze na chórze barierkę zabezpieczająca witraż-  metalowa ewentualnie drewnianą, gdyby ktoś podjął się tego zadania to prosiłbym aby się zgłosić do mnie.

8. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/

Krzysztof KUCZEK, s. Jana i Zofii Fasula, ur. 4 X 1981 r., zam. Borzęcin 216 oraz Małgorzata GAŁEK, c. Eugeniusza i Grażyny Kaczmarek, ur. 7 IX 1985 r., zam. Wisowatki 795.

Paweł MAREK, s. Tomasza i Bożeny Marek, ur. 3 II 1982 r., zam. Wola Przemykowska 228 oraz Barbara DZIĄĆKO, c. Edwarda i Zofii Dzień, ur. 4 XII 1983 r., zam. Niedzieliska 17.