Przeżywając 5 Niedzielę Wielkanocną z wiarą przyjmujmy słowa Pana Jezusa „Niech się nie trwoży serce wasze! Wierzycie w Boga ? I we Mnie wierzcie...Ja jestem drogą i prawdą i życiem” Podążajmy wiernie w codziennym życiu za Zmartwychwstałym Panem, bo tylko On doprowadzi nas do Domu Ojca.

1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i o 11.00. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30 a więc przechodzimy do porządku letniego odprawiania Mszy św. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski, w czwartek wspomnienie św. Jerzego, w piątek święto św. Marka Ewangelisty.

2. Msze św. w ciągu tygodnia: W poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00, w środę i piątek o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. W najbliższą  sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci, które należą do Grupy Misyjnej.

3. W niedzielę 4 maja Uroczystość odpustowa ku czci Św. Stanisława w naszej kaplicy na Wisowatkach. Uroczysta suma odpustowa w kaplicy o godz. 11.00. Dlatego 4 V w naszym kościele Msze św. będą o godz. 7.00 i 9.00. Już dziś wszystkich zapraszam na tę uroczystość.

4. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że Biuro Powiatowe Agencji przyjmuje wnioski o płatności bezpośrednie do gruntów rolnych do dnia 15 maja br. 24 IV pod ośrodkiem zdrowia w Szczurowej, ul. Rynek 3 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne. Zarejestrować się można w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szczurowej. Szczegóły na afiszach i na ulotkach które można pobrać.

5. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/

Marcin TOMCZYK, s. Kazimierza i Krystyny Lechowicz, ur. 17 III 1978 r., zam. Szczurowa ul. Lwowska 144 oraz Małgorzata Krystyna WRÓBEL, c. Zdzisława i Krystyny Kokoszka, ur. 9 II 1984 r., zam. Niedzieliska 183.

Tomasz Piotr ŁACH, s. Władysława i Anny Marciszewskiej, ur. 25 VIII 1980 r., zam. Baczków 55 oraz Angelika Danuta ŁUCARZ, c. Bogdana i Anny Niedojadło, ur. 1 XI 1990 r., zam. Niedzieliska 48.