1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i o 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

2. Msze św. w ciągu tygodnia: W poniedziałek, wtorek i środę godz.. 18.00.

3. Jutro po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców.

5. W najbliższą sobotę 3 maja – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Święto Narodowe. Msze św. o godz. 7.00(po tej Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30(Msza św. w intencji strażaków z OSP Niedzieliska z okazji święta ich patrona św. Floriana) oraz po południu o godz. 15.00. Po tej Mszy św. nabożeństwo majowe. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. W naszym dekanacie odpust w parafii Drwinia.

6. W przyszłą niedzielę 4 V Msze św. o 7.00 i 9.00. O godz. 11.00 suma ku czci Św. Stanisława w kaplicy na Wisowatkach, którą odprawi ks. mgr Albert Urbaś, proboszcz z parafii Uście Solne. Składka na potrzeby związane z funkcjonowaniem kaplicy. Serdecznie wszystkich zapraszam na tę uroczystość odpustową. Proszę również aby na sumę przyszli ministranci i lektorzy.

7. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pana Jezusa - Dni Modlitw o urodzaje – dawne „Dni Krzyżowe”. O godz. 18.00 Msza św. potem procesja i Nabożeństwo Majowe. Jutro procesja pod Krzyż u państwa Cierniaków, we wtorek pod figurę św. Stanisława a w środę pod Krzyż misyjny. W czwartek na Wisowatkach o godz. 16.30 msza św. i procesja pod kapliczkę u państwa Cisaków. Dlatego w czwartek u nas Msza św. i pierwsze nabożeństwo majowe będzie o godz. 18.30. Rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Już dziś zapraszam na nabożeństwa majowe i proszę o przystrojenie figur i kapliczek maryjnych.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca maja. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Msze św. w I piątek o godz. 7.00 i 18.00. Od godz. 13.00 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.

9. Dzisiaj są do odebrania w zakrystii, tak jak w ubiegłym roku listy na fundusz cmentarny a więc kwota potrzebna na wypłacenie pana grabarza oraz na wywóz śmieci i inne wydatki związane z funkcjonowaniem cmentarza parafialnego. Kwota wpłaty to 20 zł od każdej rodziny. Zbliża się I Komunia św.,(11 V) Boże Ciało i odpust parafialny(1 VI) niech to będzie również okazja aby zrobić porządki na cmentarzu, zwłaszcza miedzy grobami, wyrzucając również śmieci według ustalonego wcześniej porządku. Nad porządkiem na cmentarzu czuwa pan grabarz. Wszelkie uwagi czy inne sprawy związane z funkcjonowaniem cmentarza proszę kierować osobiście do mnie lub do panów z komitetu cmentarnego.

10. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/

Marcin TOMCZYK, s. Kazimierza i Krystyny Lechowicz, ur. 17 III 1978 r., zam. Szczurowa ul. Lwowska 144 oraz Małgorzata Krystyna WRÓBEL, c. Zdzisława i Krystyny Kokoszka, ur. 9 II 1984 r., zam. Niedzieliska 183.

Tomasz Piotr ŁACH, s. Władysława i Anny Marciszewskiej, ur. 25 VIII 1980 r., zam. Baczków 55 oraz Angelika Danuta ŁUCARZ, c. Bogdana i Anny Niedojadło, ur. 1 XI 1990 r., zam. Niedzieliska 48.