1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30 oraz po południu o godz. 15.00 w połączeniu z procesją eucharystyczną.

2. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała, zwłaszcza ofiarodawcom i budowniczym ołtarzy. Dziękuję parafianom z Błonia za ofiary i 4 ołtarz. Parafianom z Gór za ofiary i 3 pierwsze ołtarze. Bóg zapłać również za ofiary do tych 3 ołtarzy parafianom z Wygody i Podszumina, również za przeznaczenie ofiar które pozostały z tych 3 ołtarzy na kwiaty do Kościoła na odpust 1 VI, tak że kolejkę z kwiatami rozpoczniemy 8 VI. Dziękuję również za piękne kwiaty z 4 ołtarzy, które widzimy w kościele. Rodzicom dziękuję za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczętom niosącym feretrony oraz strażakom. W intencji wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Bożego Ciała odprawię Mszę św. dziś o godz.. 15.00.

3. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała w połączeniu z procesją o godz. 18.00. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Po Mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo wszystkich dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Zachęcam aby podtrzymywać tę piękną tradycję wicia wianków, które potem będą pobłogosławione na zakończenie Oktawy.  Dzieci, które czynnie uczestniczyły w oktawie Bożego Ciała otrzymają słodkie upominki.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek św. Urszuli Ledóchowskiej, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa(w tym dniu nie obowiązuje post), w sobotę święto Nawiedzenia NMP. W piątek i sobotę Msza św. o godz. 18.00.

5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VI. Dowolna ofiara min. 2 zł.

6. W środę po mszy św. zebranie wszystkich ministrantów.

7. W niedzielę przypada dzień Dziecka. Z tej okazji na wieczorną Mszę św. w sobotę zapraszam wszystkie dzieci. Po Mszy św. Parafialny Oddział Caritas przygotował dla każdego dziecka paczkę ze słodyczami.

8. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na listy a związane z wydatkami dotyczącymi funkcjonowania cmentarza parafialnego, głównie na pensje dla pana grabarza i na wywóz śmieci. Złożona kwota to 4450 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

9. W przyszłą niedzielę Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Feliksa papieża i męczennika. Rano Msza św. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św. będzie 8 VI). Sumie odpustowej która będzie odprawiona o godz. 11.00 przewodniczył będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. prałat Kazimierz CZESAK, proboszcz parafii MBNP w Mielcu, w tej parafii pracowałem ostatnio 7 lat jako wikariusz. Szczególnie zapraszam właśnie na sumę, jest to główna msza św. odpustowa, starajmy się również zaprosić naszych bliskich, krewnych z naszych rodzin, bo każdy odpust to szczególna uroczystość która powinna umacniać naszą wiarę i łączyć nasze rodziny i parafię. Wzorem ubiegłych lat proszę życzliwe osoby o różnorodne zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości i już dziś dziękuję za wszelką pomoc. Dziękuje panu Stanisławowi Gibule za bezinteresowne wykonanie dwóch sztalug na dekoracje przed kościołem. W związku z Uroczystością Odpustową zachęcam do nawiedzenia codziennie Kaplicy św. Feliksa oraz do modlitwy przed obrazem naszego Patrona. Z ołtarza można również zabrać obrazki ze św. Feliksem. Na sumę odpustową zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów, dzieci I komunijne, dziewczynki sypiące kwiatki i chłopców do dzwonienia, dziewczęta niosące feretrony oraz strażaków. Ze spowiedzi możliwość skorzystania codziennie przed mszą św.

10. Organizujemy pielgrzymkę busem do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w sobotę 28 VI. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w tym tygodniu. Cena 20 zł.

11. W dniach od 13-15 VI odbędą się w Czchowie rekolekcje dla przedstawicieli róż różańcowych z naszego dekanatu. Z naszej parafii prosiłbym aby się zgłosiły dwie osoby.