1. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny i czas Komunii św. wielkanocnej.

2. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 9.00. O godz. 11.00 suma ku czci Św. Stanisława w kaplicy na Wisowatkach, którą odprawi którą odprawi ks. mgr Albert Urbaś, proboszcz z parafii Uście Solne. Składka na potrzeby związane z funkcjonowaniem kaplicy. W ostatnim okresie przy kaplicy została wykonana elewacja  wejściowa do kaplicy. Za bezinteresowne wykonanie tej pracy składam Bóg zapłać  panu Krzysztofowi Koziołowi oraz Mariuszowi Zaleśnemu który mu pomagał. Bóg zapłać również państwu Piętom z Wisowatek za wsparcie finansowe tej inwestycji.

3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00 w połączeniu ze Mszą św. Serdecznie wszystkich zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież. We wtorek w liturgii Kościoła wspominamy św. apostołów Filipa i Jakuba, w czwartek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. W tym dniu nabożeństwo majowe odprawimy przy figurze św. Stanisława na placu przed plebanią. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust ku czci św. Stanisława w Szczepanowie. W najbliższą sobotę suma odpustowa w Szczepanowie pod przewodnictwem ks. biskupa Władysława Bobowskiego o godz. 11.00. szczegółowy program odpustu jest wywieszony gablocie  ogłoszeń.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 uroczystość I Komunii św. dla dzieci z  II klasy Szkoły Podstawowej. O godz. 10.45 dzieci zgromadzą się przed Kościołem, skąd po powitaniu zostaną wprowadzone do kościoła. Pozostałe msze św. w przyszłą niedzielę o 7.00 i 15.00 w kościele i  o 9.00 w kaplicy na Wisowatkach.

5. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci klasy II – ej i  ich rodziców  będzie w sobotę 10 maja  o godz. 9.00. Rodzice i bliscy mogą również spowiadać się codziennie przed majówką.

6. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 w Domu Ludowym firma drobiarska CEDROB z Niepołomic organizuje spotkanie w sprawie pracy w tej firmie. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

7. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/

Marek Michał KRÓL s. Józefa i Krystyny Król, ur. 24 III 1985 r., zam. Niedzieliska 96 oraz Klaudia Weronika BUDYN, c. Jana i Janiny Budyn, ur. 16 IX 1986 r., zam. Niedzieliska 110.