1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00, 10.30 i o godz. 15.00 w połączeniu z nabożeństwem majowym. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie Dziś można po Mszy św. złożyć ofiarę jako pomoc dla poszkodowanych w Birmie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. przed południem o 7.00 i o 9.00. Po mszy św. o 9.00 z procesją Eucharystyczną udamy się do czterech ołtarzy tym razem w stronę Gór. Pierwsze trzy ołtarze będą na Górach, czwarty na Błoniu. Tak jak mówiłem tydzień temu proszę o pomoc budującym ołtarze, a także o uporządkowanie i ozdobienie domów i posesji, wzdłuż których będzie szła procesja. Po południu msza św. o 15.00 po niej procesja wokół kościoła i nabożeństwo majowe. Rodzice niech zadbają o przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Zapraszam również dzieci pierwszokomunijne. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, feretronów sztandarów i chorągwi, tu zwłaszcza strażacy, do feretronów niech przygotują się grupy do zmian także spośród matek, bo wiadomo że są one dosyć ciężkie. W intencji wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Bożego Ciała przygotowania ołtarzy odprawię Mszę św. w najbliższą niedzielę o godz. 15.00.

3. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała z procesją o godz. 18.00. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00, 10.30 i 15.00 z procesją euchar. Na Wisowatkach o godz. 9.00.

4. W środę po mszy św. zebranie wszystkich lektorów. W środę swoje imieniny obchodzi pasterz naszej diecezji ks. bp Wiktor Skworc. Jego osobę polećmy Bogu w naszych modlitwach.

Uroczystość odpustowa w naszej parafii będzie 1 VI. Suma odpustowa o godz. 11.00.

5. Dziękuje Wspólnocie Leśnej za przekazane ostatnio drzewo na ogrzewanie budynku plebanii, w tym również części duszpasterskiej. Dziękuję wszystkim parafianom, bo wszyscy należą do Wspólnoty. Bóg zapłać za tą troskę  o funkcjonowanie naszej parafii.