1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 11.00. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone budowę Świątyni Opatrzności Bożej

2. Dziś Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Feliksa papieża i męczennika. Sumie odpustowej która będzie odprawiona o godz. 11.00 przewodniczył będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. prałat Kazimierz CZESAK, proboszcz parafii MBNP w Mielcu. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które okazały swoją życzliwą pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej.

3. Msze św. codziennie o godz. 18.00, po Mszy św. odmówimy litanie do NSPJ. W sobotę msza św. rano o godz. 6.30, ponieważ udajemy się z pielgrzymką ministrantów do Wadowic. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca czerwca. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Msze św. o NSPJ o godz. 7.00 i 18.00

4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.

5. W czwartek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów.

6. O przystrojenie kościoła kwiatami proszę pierwsze 10 rodzin z Niedzielisk, strona prawa od Szczurowej.

7. Organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w sobotę 28 VI. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii.

8. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/

Daniel DREJ, s. Bogdana i Elżbiety Szeliga, ur. 10 IX 1984 r., zam. Niedzieliska 199a oraz Renata GROCHOLSKA, c. Wiesława i Bogumiły Strąg, ur. 6 V 1987 r., zam. Rudy Rysie 44.