1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.

2. Msze św. codziennie o godz. 18.00, w czwartek o godz. 7.oo, po Mszy św. odmówimy litanie do NSPJ. W sobotę msza św. ślubna o godz. 14.00.

3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30.

4. W najbliższą sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci, które należą do Grupy Misyjnej.

5. Bóg zapłać za przystrojenie kościoła kwiatami rodzinom z Niedzielisk. Przez najbliższe dwie niedziele kolejkę przerywamy ponieważ będą śluby i kwiaty będą z tych uroczystości.

6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: W środę wspomnienie św. Barnaby, apostoła, w czwartek błogosławionych męczenników Romana Sitki, kapłana i towarzyszy, w piątek św. Antoniego z Padwy, w sobotę bł. Michała Kozala, bpa i męczennika.

7. W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii pana Leszka Jaworskiego, animatora Rycerstwa Niepokalanej, który wygłosi prelekcję  na temat Rycerstwa Niepokalanej oraz będzie można się wpisać w szeregi Rycerstwa Niepokalanej. Każdy wpisujący otrzyma gratis cudowny medalik MB, dyplomik oraz folder z Niepokalanowa. Będzie można również kupić niedrogo egzemplarze Rycerza Niepokalanej i inne wydawnictwa o Matce Bożej. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek albo większą ofiarę na składkę jako wynagrodzenie za posługę pana Jaworskiego.

8. Bóg zapłać państwu Zofii i Zdzisławowi Chabura z USA z ofiarę 300 $ na cele parafialne za które zakupiłem min. dwa nowe welony, używane w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu oraz 6 świec do katafalku używanych w czasie pogrzebu.

9. Zapowiedzi przedślubne (zapowiedź II)

Daniel DREJ, s. Bogdana i Elżbiety Szeliga, ur. 10 IX 1984 r., zam. Niedzieliska 199a oraz Renata GROCHOLSKA, c. Wiesława i Bogumiły Strąg, ur. 6 V 1987 r., zam. Rudy Rysie 44.