1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15.

2. Dziś gościmy w naszej parafii pana Leszka Jaworskiego, animatora Rycerstwa Niepokalanej, który głosi prelekcję  na temat Rycerstwa Niepokalanej oraz można się wpisać w szeregi Rycerstwa Niepokalanej. Każdy wpisujący otrzyma gratis cudowny medalik MB, dyplomik oraz folder z Niepokalanowa. Będzie można również kupić niedrogo egzemplarze Rycerza Niepokalanej i inne wydawnictwa o Matce Bożej. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek albo większą ofiarę na składkę jako wynagrodzenie za posługę pana Jaworskiego.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. Po Mszy św. codziennie litania do NSPJ. W sobotę o godz. 14.00 msza św. ślubna.

4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na KUL i PAT w Krakowie i Tarnowie.

5. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci, jak również nauczycieli i rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św.