1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Dziś po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na KUL i PAT w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. W przyszłą niedzielę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w parafii Uście Solne. W tym dniu składka na tzw. Świętopietrze, czyli dar całego Kościoła dla Ojca świętego. Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 7.00, w środę i piątek o godz. 18.00. W sobotę o godz. 6.00. Po Mszy św. codziennie litania do NSPJ.

4. Wyjazd pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik w sobotę 28 VI o godz. 6.30 spod kościoła. Lista uczestników jest w zakrystii, prosiłbym aby jeszcze kilka osób wpłaciło 20 zł na pielgrzymkę i tym samym potwierdziło wyjazd.

5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł.

6. Kto jeszcze chciałby zapisać się do Rycerstwa Niepokalanej można to uczynić w ciągu najbliższego tygodnia. Pod chórem na stoliku są kartki które wypełniamy i przynosimy do zakrystii, gdzie otrzymamy gratis medalik i potrzebne materiały. Na stoliku można również kupić książeczki związane z tą tematyką, ofiara 2 zł.

7. W najbliższą niedzielę proszę kolejnych 10 rodzin z rejonu Niedzieliska wieś o zakup kwiatów i przystrojenie kościoła. Dziękuję za kwiaty z ostatnich dwóch tygodni które zakupiły pary przyjmujące Sakrament Małżeństwa. Przy tej okazji serdecznie dziękuje wszystkim osobom i rodzinom za troskę i pielęgnację kwiatów przy Krzyżu misyjnym i przed kapliczką. Prosiłbym aby rodziny które przystrajają kościół na dany tydzień, skontaktowały się wcześniej ze mną lub panem kościelnym, najlepiej przez jedną osobę odpowiedzialną. Wystrój nie musi być tak bogaty jak to miało miejsce w maju, kiedy była I Komunia, Boże Ciało czy odpust. Prosiłbym aby zostawiać kwiatów, by potem sam pan kościelny musiał je układać, ale umówić się na konkretną godzinę aby ułożyć kwiaty i zdjąć stare oraz dbać o te kwiaty w ciągu tygodnia, jak również zainteresować się publiczną ubikacją  która jest na plebanii – do użytku wszystkich, gdzie trzeba co tydzień posprzątać czy zakupić potrzebne do tego środki.