1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, wtorek i czwartek  o godz. 7.00 rano. W pozostałe dni o godz. 18.00. W sobotę o godz. 14.00 msza św. ślubna Barbary DZIĄĆKO i Pawła MARKA. Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty na przystrojenie Kościoła, dalsza kolejka z kwiatami będzie dopiero na niedzielę 20 VII.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: We wtorek św. Jana z Dukli, w piątek św. Benedykta, opata, patrona Europy, w sobotę św. Brunona.

5. Pod hasłem Wzorem świętego Pawła być uczniem Chrystusa w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

6. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/

Sakrament Małżeństwa pragną zawrzeć.

Paweł Jan Babło, s. Franciszka i Marii Pawlik, zam. Zaborów 45 i

Monika Teresa Gibuła, c. Stanisława i Teresy Kopacz, zam. Wygoda 283