1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na ten cel.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę  o godz. 7.00 rano. W środę z nowenną do MBNP i w piątek z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00. Za tydzień z okazji wspomnienia w liturgii św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę wspomnienie NMP z Góry Karmel, w piątek św. Szymona z Lipnicy, w piątek błogosławionego Czesława. W najbliższą niedzielę przypada 28 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza w naszej parafii.

5. W najbliższą niedzielę w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00. Po południu Festyn Charytatywny.

6. Pod hasłem Wzorem świętego Pawła być uczniem Chrystusa w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. O przystrojenie kościoła kwiatami proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk

8. Ks. proboszcz dziękuje pielgrzymom z ostatniej pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic za ofiarę pieniężną za którą zakupił nowy zielony ornat w którym jest teraz odprawiana Msza św. Bóg zapłać również pewnej rodzinie za ufundowanie nowego, pięknego ornatu czerwonego do kaplicy w Wisowatkach. W zakrystii można sobie zabrać  zdjęcia z ostatniej pielgrzymki do Kalwarii oraz zdjęcia z procesji Bożego Ciała.

9. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/ Sakrament Małżeństwa pragną zawrzeć.

Paweł Jan Babło, s. Franciszka i Marii Pawlik, zam. Zaborów 45 i

Monika Teresa Gibuła, c. Stanisława i Teresy Kopacz, zam. Wygoda 283

oraz/ zapowiedź I/

Rafał Kazimierz Janeczek, s. Mariana i Marii Stańczyk, zam. Wola Przemykowska 22 i