1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Dziś  z okazji wspomnienia w liturgii św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów

2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 18.00. W czwartek i sobotę o godz. 7.00. We wtorek również druga Msza św. o godz. 7.00 rano.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Marii Magdaleny, w środę św. Brygidy, w czwartek św. Kingi, patronki diecezji, w piątek św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców, w sobotę św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

5. Pod hasłem Wzorem świętego Pawła być uczniem Chrystusa w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.

7. Składam serdeczne podziękowanie ks. Mateuszowi Gondkowi za posługę duszpasterską w naszej parafii w ubiegłym tygodniu.

8. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/ Sakrament Małżeństwa pragną zawrzeć.

Rafał Kazimierz Janeczek, s. Mariana i Marii Stańczyk, zam. Wola Przemykowska 22 i

Agnieszka Gnatek, c. Józefa i Krystyny Rams, zam. Niedzieliska 64