1. Czas wakacji który przezywamy niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu naszej wiary. Czyńmy to przez udział w niedzielnej Eucharystii, o której Jan Paweł II powiedział, że jest najważniejszym wydarzeniem w ciągu całego tygodnia. W naszej parafii witam wszystkich, którzy u nas przeżywają swoje urlopy i wakacje.

2. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(po tej Mszy św. zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Wypominki roczne o 10.15

4. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, wtorek i sobotę  o godz. 7.00 rano. W środę, czwartek i piątek o godz. 18.00. W piątek również o godz. 7.00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca sierpnia. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.

6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Marty, w środę św. Piotra Chryzologa, w czwartek św. Ignacego z Loyoli, w piątek św. Alfonsa Marii Liguoriego.

7. Pod hasłem Wzorem świętego Pawła być uczniem Chrystusa w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVI Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

8. W zakrystii mogą również zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.

9. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VIII. Dowolna ofiara min. 2 zł.

10. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, a często się zdarza że w czasie wakacji przy ołtarzu jest tylko sam ksiądz, albo ministranci czy lektorzy są na kościele a nawet gdzieś poza murami kościoła. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.

11. Kolejne rodziny z Niedzielisk proszę aby zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień.

12. 2 VIII w najbliższą sobotę w parafii Zabawa odbędą się uroczystości związane ze 110 - tą rocznicą urodzin bł. Karoliny Kózka. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.