Na niedzielnej Eucharystii gromadzi nas nasza wiara w Bóstwo Jezusa Chrystusa, który nie pogardził naszym człowieczeństwem i przyjął ludzką naturę, aby ją ubóstwić. Wiara w Bóstwo Jezusa, którą nas Bóg obdarza niech się umocni i niech będzie świadectwem, że jesteśmy prawdziwymi uczniami Chrystusa.

1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w sobotę rano  o godz. 7.00. W pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00. We wtorek Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. również rano o godz. 7.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Serdeczne podziękowanie składam pewnej rodzinie, która zakupiła kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Niedzielisk.

5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IX. Dowolna ofiara min. 2 zł. Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne. Za darmo można zabrać miesięcznik Rycerz Niepokalanej.

6. Jak słyszeliśmy w komunikacie ks. biskupa, za tydzień będzie można do puszek złożyć ofiarę dla poszkodowanych w czasie powodzi na Ukrainie, wojny w Gruzji i poszkodowanym w czasie ostatnich burz.

7. Jutro na Jasną Górę dotrze 26 Piesza Pielgrzymka Tarnowska. Do Częstochowy idzie około 8 tys. pielgrzymów, w tym 10 osób z naszej parafii. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę.