1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Dziś do puszek można złożyć ofiarę dla poszkodowanych w czasie powodzi na Ukrainie, wojny w Gruzji i poszkodowanym w czasie ostatnich burz. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Paniom z Caritas dziękuję za przeprowadzenie tej zbiórki.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: w sobotę rano  o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. Od godz. 13.30 wyjazd do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.

5. Jutro Msza św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz dzieci. Okazja do spowiedzi św. przed I piątkiem i z okazji rozpoczęcia roku szkolnego codziennie przed Mszą św.

6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Niedzielisk.

7. W najbliższą niedzielę przypada drugi odpust w Okulicach – Uroczystości będą odbywać się 7 i 8 września. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na krótkie spotkanie panie z parafialnego Oddziału Caritas.

9. Publiczne Gimnazjum w Szczurowej informuje, ze rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się jutro Mszą św. o godz. 8.15 w kościele parafialnym w Szczurowej. Autobus szkolny z Niedzielisk wyjedzie o godz. 8.00.

10. Dyrektor Zespołu Szkół w Szczurowej informuje, że są jeszcze wolne miejsca do LO dla młodzieży i dorosłych oraz Policealnej Szkoły Zawodowej.

11. Organizujemy wyjazd do Wał-Rudy, miejsca gdzie żyła i poniosła śmierć męczeńską błogosławiona Karolina Kózka. Każdego 18- tego dnia miesiąca odbywa się Droga krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Wyjazd w czwartek 18 IX około godziny 14.00. Droga Krzyżowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Cena 5 zł.

12. Składam serdeczne podziękowanie panu Januszowi Rudnikowi za bezinteresowne pomalowanie kapliczki Matki Bożej na placu kościelnym, oraz częściowe odnowienie w środku oraz za pomalowanie części dzwonnicy. Przy tej okazji składam podziękowanie paniom które przez cały rok troszczą się o tę kapliczkę Matki Bożej. Bóg zapłać.