1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek dla poszkodowanych w czasie powodzi na Ukrainie, wojny w Gruzji i poszkodowanym w czasie ostatnich burz. Złożona kwota to 706 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

2. Jutro Uroczystość Narodzenia NMP - Głównej Patronki naszej diecezji. Msza św. z poświęceniem ziarna siewnego o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.00 w kaplicy na Wisowatkach. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie wszystkich ministrantów z naszej parafii.

3. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.

4. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(III klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich lektorów.

5. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następne niedziele proszę o kwiaty rodziny z Błonia.

7. Można się jeszcze zapisać na wyjazd do Wał-Rudy na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny. Wyjazd w czwartek 18 IX około godziny 14.00.