1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00. O 15.30 Msza św.

2.W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św.

3. W najbliższą niedzielę 12 X będziemy przeżywać VIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Wychowawca Młodych”. . Biskupi polscy zachęcają nas w tym dniu do solidarności i modlitwy w intencji rychłej beatyfikacji Jana Pawła II. Z okazji Dnia Papieskiego można będzie złożyć po każdej Mszy św. i po nabożeństwie różańcowym ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów, pochodzących z biednych rodzin.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek MB Różańcowej, w czwartek bł. Wincentego Kadłubka..

5. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. W poniedziałek różaniec poprowadzą ministranci, we wtorek dzieci przygotowujące się do I Komunii św., w piątek schola. Na najbliższą niedziele proszę o kwiaty do kościoła rodziny z Gór.

6. Jutro po różańcu zbiórka wszystkich ministrantów, We wtorek po Mszy św. będzie spotkanie dzieci z klasy II i ich rodziców. Na nabożeństwie różańcowym dzieci otrzymają różańce.

7. Bóg zapłać pewnej rodzinie z Chicago za ofiarę 100 $. na prace prowadzone przy kaplicy w Wisowatkach.

8.W ostatnim czasie zrezygnował z funkcji grabarza w naszej parafii pan Antoni Grzybowski. Panu Antoniemu dziękuje za pełnienie tej posługi przez ostatnie dwa lata. Funkcji grabarza podjął się pan Jan Duś. Życzę nowemu grabarzowi wiele cierpliwości i sił do pełnienia tej funkcji. Pamiętajmy o porządkach na cmentarzu, zbliża się 1 XI. Bardzo proszę aby nie wrzucać żadnych śmieci do kontenera który jest tylko na szkło i na śmieci które nie można spalić. Pozostałe śmieci składajmy na osobne miejsce za cmentarzem. Za porządek na cmentarzu odpowiada pan grabarz.