1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św.

3. Dziś przeżywamy VIII Dzień Papieski wspominając 30-tą rocznicę wyboru papieża Jana Pawła II. Z okazji Dnia Papieskiego można będzie złożyć po każdej Mszy św. i po nabożeństwie różańcowym ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to fundusz stypendialny dla uzdolnionych uczniów, pochodzących z biednych rodzin. Można również kupić u ministrantów, na stoliku czy w zakrystii w cenie 1 zł gazetę  TOTUS TUUS poświeconą pontyfikatowi Jana Pawła II. Dziś różaniec w intencji beatyfikacji Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Teresy, w czwartek św. Jadwigi Śląskiej, w piątek św. Ignacego Antiocheńskiego, w sobotę św. Łukasza ewangelisty.

5. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. W czwartek różaniec poprowadzi młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania a w piątek róża młodzieżowa. We wtorek będzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii.

6. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Gór i za ofiarę 45 zł  pozostałą z kwiatów. Na następną niedziele proszę kolejne rodziny z Gór o kwiaty. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.

7. Przybliża się miesiąc listopad, miesiąc naszej szczególnej pamięci o tych, dla których czas ziemskiej pielgrzymki dobiegł już końca. Pamiętając o porządkach na cmentarzu, pamiętajmy też o duchowych formach pomocy duszom zmarłych. Wśród nich ważne miejsce zajmują wypominki z modlitwą za zmarłych. Możemy polecać dusze na wypominki listopadowe lub roczne. Pamiętajmy, że z zasady na wypominki roczne polecamy tylko dusze najbliższych lub zmarłych w ostatnim roku. Natomiast na wypominki listopadowe możemy polecać dowolną liczbę zmarłych i składamy dowolną ofiarę. Kartki wypominkowe są na stoliku lub w zakrystii lub można napisać na zwykłych kartkach, zaznaczając jakie to są wypominki. Czytelnie wypełnione składamy u mnie w konfesjonale, w zakrystii lub w kancelarii.