1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii Mszy św.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św.

4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Jana Kantego, we wtorek błog. Jukuba Strzemię. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.

5. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. We wtorek różaniec misyjny poprowadzą dzieci z PDMD, w czwartek Róża św. Kingi, w środę młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania.

6. Bóg zapłać za piękne kwiaty rodzinom z Gór. Na następną niedziele proszę kolejne rodziny z Gór o kwiaty.

7. Już dziś zachęcam do spowiedzi św. przed uroczystością Wszystkich Świętych. Możliwość spowiedzi codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.

8. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy dokonali wpłat na ostatnie listy, związane z funkcjonowaniem naszego kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy wpłacili pełną kwotę, czy w miarę swoich możliwości I ratę. Bóg zapłać za każda ofiarę.

9. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI. Dowolna ofiara min. 2 zł.

10. W ubiegły piątek odbył się w Wojniczu pogrzeb śp. Mariana Soroty, ojca ks. Ryszarda, który pracował w naszej parafii. Ks. Ryszard dziękuje za udział w pogrzebie swojego taty. Bóg zapłać również Wspólnocie Leśnej za wieniec od parafii oraz uczestnikom pogrzebu za Mszę św. w intencji śp. Mariana Soroty.