1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej  Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona jest kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy, oraz nasz kleryk Paweł z WSD w Tarnowie. Rektor WSD w Tarnowie dziękuje za wszystkie ofiary przeznaczone na dalszą rozbudowę Seminarium. Za wszystkich dobroczyńców codziennie jest odprawiana Msza św.

2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. o godz.  8.00, 11.00 i 15.30. O godz. 10.45 wypominki roczne a o godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi.

3, Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada nabożnie odwiedzą cmentarz i tam pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących - każdego dnia dla jednej duszy. Odpust można zyskiwać pod zwykłymi warunkami:
- spowiedź św., Komunia św.,
- modlitwa w intencjach Ojca Świętego,
- wyzbycie się przywiązania nawet do grzechu lekkiego,
- nawiedzenie cmentarza i tam modlitwa za zmarłą osobę, za którą ofiarowany jest odpust.

W pozostałe dni roku można zyskiwać odpusty cząstkowe.

4. Wypominki roczne w naszej parafii - czytane są w każdą niedzielę, przed sumą i jednorazowe - czytane do 8 XI, w połączeniu z nabożeństwem różańcowym.