Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień Zaduszny

1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, 11.00 i 15.30. O godz. 10.45 wypominki roczne. O godz. 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi.

2. W przyszłą niedzielę Msze św., o 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Za tydzień składka będzie przeznaczona na budujące się kościoły w diecezji.

3. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. Środę różaniec będzie na cmentarzu, wyruszymy z kościoła o godz. 16.00, potem Msza św. W I piątek Msza św. o N. Sercu Pana Jezusa również rano o godz. 7.00. Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje. Na Mszę św. w I piątek o godz. 16.30 proszę aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania.

4. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w Czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli.

5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.

6. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza.

7. Zakład kominiarski informuje, ze przewody kominowe będą sprawdzane 6,7 i 8 XI. Zakład Opieki Zdrowotnej „Medyk” w Szczurowej informuje, że w dniu 8 XI będą przeprowadzone badania profilaktyczne przepływów naczyniowych w kończynach dolnych, tętnicach szyjnych oraz USG tarczycy. Chętni mogą się zapisywać na listę w Ośrodku Zdrowia.