1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na budujące się kościoły w diecezji. Takich parafii gdzie buduje się kościół jest 17 oraz Centrum Pielgrzymkowe w Starym Sączu, gdzie przebywał Ojciec św. w 1999 r. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. Przyszła niedziela będzie obchodzona w naszej diecezji jako Niedziela Biblijna.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: Jutro św. Leona, papieża, we wtorek św. Marcina, w środę św. Jozafata, bpa i męczennika, w czwartek świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

4. W środę w  czasie Mszy św. będzie przyjęcie do służby ministranckiej 3 chłopców. Po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów.

5. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro o godz. 16.30. O godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. We wtorek msza św. o godz. 16.30, w ten dzień przeżywać będziemy 90 rocznicę odzyskania niepodległości. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddali swoje życie w obronie Ojczyzny, polecając również Bogu wszelkie dobro i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszam wszystkich na msze św. we wtorek na godz. 16.30 w intencji pomordowanych i poległych w obronie ojczyzny z naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 17.00 będą wypominki narodowe przygotowane przez młodzież,  jest to montaż słowno muzyczny, gdzie będziemy wspominać poległych w obronie ojczyzny od powstania kościuszkowskiego aż do czasów współczesnych oraz będziemy się modlić za poległych na wojnach z naszej parafii, za zmarłych nauczycieli i kapłanów. Zapraszam wszystkich, również dzieci i młodzież, nasza modlitwa w tym dniu jest również wyrazem patriotyzmu i troski o naszą ojczyznę. W środę msza św. o godz. 16.30 i nowenna do MBNP. W czwartek i sobotę msza św. o godz. 7.00. W piątek o godz. 16.30. O 16.00 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych. Dziękuję za wszystkie ofiary składane przy okazji wypominek, których dużą część przeznaczam na utrzymanie plebanii, min, na ogrzewanie całego budynku w tym również części duszpasterskiej oraz na inne inwestycje na plebanii.

6. W tym tygodniu rozpoczniemy prace przy zmianie instalacji elektrycznej w naszym kościele. Mianowicie dokonamy wymiany liczników, wyniesienie licznika na zewnątrz i wymiany tablicy sterowniczej oświetlenia kościoła i dzwonów. Zmiana układu półpośredniego na bezpośredni(mniejsza opłata). Zostaną założone nowe skrzynki sterownicze wraz z wyposażeniem. Wykonuje firma pana Tadeusza Małka ze Szczurowej. Te prace miałyby być wcześniej ale z obiektywnych przyczyn dopiero teraz możemy je wykonać. O całkowitym koszcie tej inwestycji poinformuję później.

7. Na tę inwestycję przekazał pieniądze w lipcu tego roku pan Andrzej Policht z Chicago. Jest to kwota 6000 dolarów amerykańskich. Połowę tej kwoty pan Andrzej Policht przekazał na  te prace a drugą połową na inwestycje na plebanii, mianowicie wymiana pieca grzewczego na bardziej ekonomiczny, wymiana części instalacji grzewczej. Składam serdeczne podziękowanie i Bóg zapłać panu Andrzejowi za te ofiarę dla naszej parafii, jak również za wcześniejsze ofiary min. w 2006 roku pan Andrzej i jego małżonka śp. Anna przeznaczyli pieniądze na prace przy zadaszeniach o czym już informowałem.