1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00, 11.00. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijną pod hasłem: „czytać Pismo święte w rodzinie”.

2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 23 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1300 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę. W lipcu tego roku piorun uszkodził dzwony na wieży, z ubezpieczenia udało nam się odzyskać cała kwotę 2100 zł.

3. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego  Sakramentu i Litania do NSPJ.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się tradycyjne badanie niedzielnych praktyk wiernych, a więc liczba osób przystępujących do komunii św. i ilość osób obecnych na niedzielnej Mszy św.

5. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, we wtorek i w sobotę o godz. 7.00 rano w pozostałe dni o godz. 16.30. W tym tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie, dlatego we wtorek i środę Mszę św. będzie odprawiał ks. Kazimierz z Okulic. W środę nowenna do MBNP o godz. 16.15. Poza parafią odprawię Msze św. z intencji uczestników pogrzebu za śp. Stanisławę Sajdok, Stefanię Hachaj i Włodzimierza Cierniaka. W piątek o 16.00 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.

6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Elżbiety Węgierskiej, we wtorek bł. Karoliny Kózkówny, w środę wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, w czwartek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w piątek wspomnienie Ofiarowania NMP, w sobotę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. W czwartek po Mszy św. wieczornej zbiórka wszystkich ministrantów.

7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. Dowolna ofiara min. 2 zł. Są czasopisma misyjne Misje dzisiaj, swiat misyjny dla dzieci, czas serca księży sercanów, byliśmy wczoraj z Grupą Misyjną w Stadnikach i sercanie przekazali nam to czasopismo.

8. Bóg zapłać państwu Barbarze i Januszowi Rabiega za ofiarę 50 zł na potrzeby kaplicy w Wisowatkach.