1. Dziś drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - Święto Św. Szczepana, męczennika. Msze św. o godz. 8.00, 11.00. Składka na KUL i PAT. Bóg zapłac za złożone ofiary. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 11.00.

2. Jutro w liturgii święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty - po Mszy św. będzie poświęcenie wina. Msza św. o godz. 7.00 rano.

3. W najbliższą niedzielę Święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze w. o godz.  8.00 i 11.00.

4. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy jak co roku temu pójdą do naszych domów z kolędą i będą również zbierać ofiary dla dzieci z Republiki Konga, Ekwadoru, Brazylii, Peru i Papui Nowej Gwinei.  Tę misyjną kolędę, o czym informuje plakat w gablocie, przeprowadzą dzieci z naszej grupy misyjnej, dołączając do ponad 300 parafii w naszej diecezji, gdzie ta kolęda odbywa się już od lat. Serdecznie proszę o życzliwe przyjęcie tych małych apostołów, również zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa obok swoich domostw.

5. Organizujemy wyjazd na jasełka „Betlejem Polskie” Lucjana Rydla, grane w Teatrze w Tarnowie. Wyjazd w niedziele 4 I. Jasełka są o godz. 18.00. Cena wyjazdu wraz z biletem 25 zł.  Można zapisywać się w zakrystii.