1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne.

2. W środę ostatni dzień obecnego, 2008 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Tradycyjne dziękczynne nabożeństwo odbędzie się o godz. 16.00. Zachęcam do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie, które rozpoczniemy Nieszporami Eucharystycznymi, połączonymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wygłoszeniem okolicznościowego kazania, podsumowującego mijający rok oraz odśpiewaniem przebłagalnych suplikacji i dziękczynnego „Te Deum”. Na zakończenie nabożeństwa celebrowana będzie Msza Święta. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.

3. W czwartek  uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. o  8.00 i 11.00. O 9.30 na Wisowatkach. Składka z tego dnia jest darem całej diecezji na różne dzieła które wspiera Biskup Ordynariusz. Dzień 1 stycznia jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój.

4. Msze św. jutro i we wtorek rano o godz. 7.00.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na listy przeznaczone wypłacenie prac przy zmianie instalacji elektrycznej w naszym kościele. Złożona kwota to 6120 zł. Serdecznie dziekuję za ofiary zbierane przez kolędników misyjnych w drugi dzień Świat Bożego Narodzenia. Jest to suma 2236 zł i 5 E. Bóg zapłać.

6. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 ks. prałat Stanisław Czachor, nasz rodak poświęci obraz błogosławionej Karoliny Kózka, który wisi w nawie głównej naszego kościoła. Obraz został ufundowany przez rodzinę Jana i Haliny Stąsiek z Chicago. Jest to obraz olejny, koszt obrazu wraz z ramami wynosi 2300 zł. Bóg zapłać za ten dar do naszej świątyni.

7. Od jutra rozpocznę w naszej parafii duszpasterskie odwiedziny rodzin zwane też kolędą. Chcę odwiedzać Wasze rodziny, aby wspólnie z Wami się modlić i błogosławić Waszym rodzinom. Chciejmy na czas odwiedzin kapłana w miarę możliwości zgromadzić się całą rodziną, przygotować krzyż, świece, wodę święconą.

Kolęda w tym tygodniu: Poniedziałek – Błonie od pani Gałek.

Wtorek – Góry. Kolędę rozpocznę o godz. 9.00.

8. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na jasełka „Betlejem Polskie” Lucjana Rydla, grane w Teatrze w Tarnowie. Wyjazd w niedziele 4 I. Jasełka są o godz. 18.00. Cena wyjazdu wraz z biletem 25 zł.