1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.00. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa dziś po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Każdy z kierowców będzie mógł otrzymać breloczek ze św. Krzysztofem. Ofiary do puszek na MIVA Polska.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro i w sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP i w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  4. W zakrystii mogą również zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  5. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VIII. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  6. Od następnej niedzieli udam się na trzytygodniowy urlop. W związku z urlopem można jeszcze w tym tygodniu pozałatwiać różne sprawy duszpasterskie czy kancelaryjne, rezerwacje Mszy św. czy inne. W tym czasie zastępstwo na parafii będzie pełnił ks. mgr Maciej Fleszar, neoprezbiter z parafii Dobrego Pasterza z Tarnowa.
  7. Dziś zebranie Wspólnoty Leśnej o godz. 16.00.
  8. Składam podziękowanie Wspólnocie Leśnej za finansowanie ostatn8ich inwestycji przeznaczonych dla Kościoła, plebanii i na cmentarz. Są to:
    Dla kościoła:
    Wykonanie 10 szt. stołków- fotelików dla ministrantów.
    Wykonano 4 szt. klęczników jako przenośnych konfesjonałów.
    Wymieniono oświetlenie wachli 6 szt.
    Pokryto koszty naprawy organów kościelnych.
    Wykonano numeracje stacji Drogi Krzyżowej cyframi rzymskimi.

W budynku plebanii:
    Wyposażono salkę dla młodzieży, stół pingpongowy, stoliki oraz krzesła.
    Zlecono wykonanie gablot przeszklonych do pomieszczenia „Izby Pamięci Parafialnej".
    Zlecono wykonanie regałów do pomieszczenia „Biblioteki Parafialnej".
    Wykonano nowe oświetlenie w/w pomieszczeń.
    Pokryto koszta malowania w/w pomieszczeń.
    Wykonano fundamenty pod dwa garaże i zakupiono garaże.

Cmentarz:
    Pokryto koszta wywiezienia 50 szt. przyczep żwiru-piasku na place przed cmentarzem oraz wykonano niwelacje tych placów.
    Bóg zapłać za te inwestycje Wspólnocie Leśnej a więc wszystkim parafianom, bo to są pieniądze wszystkich. Dzięki temu pięknieje sam kościół, otoczenie, plebania i cmentarz.