1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. W tradycji Kościoła i Ojczyzny jest to miesiąc trzeźwości. Uszanujmy ten czas, bogaty w wydarzenia patriotyczne i religijne Narodu. Powstrzymajmy się od spożywania i podawania alkoholu.
  2. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.00. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na KUL i PAT.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę i w sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP i w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca sierpnia. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. O godz. 8.30 wyjazd do chorych. Chorych proszę zgłosić w zakrystii
  7. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  8. Pod hasłem „Otoczmy troską życie” w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVII Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  9. W zakrystii mogą również zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  10. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje