1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, we wtorek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Jacka, w czwartek św. Bernarda, w piątek św. Piusa X, w sobotę wspomnienie NMP Królowej.
  5. Jutro to jest 17 sierpnia z Placu Katedralnego w Tarnowie wyruszy 27 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pamiętajmy w tych dniach w swoich modlitwach o organizatorach i o wszystkich pątnikach idących do Tronu Naszej Matki, a zwłaszcza o pielgrzymach z naszej parafii. Przez okres pielgrzymki w czasie każdej mszy świętej będziemy w sposób szczególny prosić o potrzebne łaski i obfite owoce dla tych którzy w czasie pielgrzymki będą przeżywali swoje „rekolekcje w drodze”. Sami też prosimy o modlitwę na pielgrzymim szlaku w intencji parafii.
  6. We wtorek serdecznie zapraszam na rowerową pielgrzymkę do domu bł. Karoliny Kózka w Wałrudzie. Zbiórka o godz.. 11.00 na parkingu przed plebanią. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników pielgrzymki trasa będzie wiodła okrężną drogą przez Zaborów. W planie pielgrzymki Droga Krzyżowa śladami męczeństwa Karoliny. Osoby niepełnoletnie proszę o uzyskanie pisemnej zgody rodziców. Planowany powrót około godz. 18.00.