1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Bartłomieja Apostoła, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna, w sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  5. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia, również na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. W naszych modlitwach polecajmy pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Z naszej parafii pielgrzymują trzy osoby.