1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
 2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30.
 3. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 w pozostałe dni o godz. 7.00 rano.
 4. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia, również Bóg zapłać I – szej grupie rodzin z Błonia za ofiarę 130 zł. za którą zakupię nową księgę modlitw nowsze cnych na kolejny rok. Na najbliższe niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Gór.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(III klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo.
 6. We wtorek Msza św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz dzieci. Dzieci proszę aby przyszły do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego jutro przed Mszą św.
 7. W najbliższą niedzielę przypada drugi odpust w Okulicach oraz odpust w Borzęcinie Górnym z okazji święta Narodzenia NMP. Suma o godz. 11.00.
 8. Sołtys wsi wspólnie z Radą Sołecką zawiadamiają mieszkańców, ze dzisiaj tj. 30 VIII o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Niedzieliskach odbędzie się zebranie wiejskie w sprawie środków przyznanych na fundusz sołecki celem określenia ich przeznaczenia.
 9. Publiczne Gimnazjum w Szczurowej informuje, że odjazd autobusu szkolnego z Niedzielisk na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 7.30.
 10. Potrzebne jest zdjęcie ks. Kułakowskiego w związku z nowym grobowcem ks. Augustyna i ks. Kułakowskiego. Gdyby ktoś posiadał takie zdjęcie, chociażby z I komunii św. prosiłbym aby je dostarczyć do mnie.
 11. W ostatnim czasie przebywałem w USA w Chicago, spotykając się z przedstawicielami Klubu Niedzielska w Chicago oraz na większym spotkaniu z naszymi rodakami i rodzinami pochodzącymi z naszej parafii. Przekazuję pozdrowienia dla wszystkich parafian od naszych rodaków. Nasi rodacy poprzez Klub przekazali na potrzeby parafii kwotę 5 tyś.$ tj. około 14 tyś. złotych. Kwota ta jest złożona na koncie parafialnym. Za te pieniądze będziemy starali się dokonywać różnych inwestycji, min. odnowienie części wieży która wymaga renowacji jak równie ż odnowienie żyrandoli w kościele, kinkietów czy innych inwestycji o których będę In formował w miarę wykonywanych prac. Bóg zapłać Klubowi oraz naszym rodakom z Chicago za ten dar serca na potrzeby naszej parafii.
 12. Składam serdeczne podziękowanie ks. mgr Maciejowi Fleszarowi, który pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii przez ostatnie trzy tygodnie. Życzymy mu wielu łask Bożych w dalszym życiu kapłańskim na pierwszej parafii w niedalekim Zaborowie.